Start | O autorze | Galeria | Oferta | Kontakt | Zamówienia    
    Oferta...
 


      Po raz kolejny zastanawiasz się co podarować swoim bliskim, przyjacielowi, wykładowcy a może szefowi? Kolejną perfumę, książkę, modny krawat, piękny bibelot? Cóż, perfuma szybko się ulotni, nietrafiona książka pójdzie w zapomnienie, krawat w grochy wyjdzie z mody a następny bibelot zakurzy się w szufladzie...
      A możesz tym razem podarować coś naprawdę wyjątkowego, ładnego, ponadczasowego i zabawnego zarazem. KARYKATURA, to doskonały prezent na każdą okazję- w dodatku ucieszy każdego obdarowanego!
    Wykonuję bardzo wesołe karykatury z widoczną "deformacją" postaci, jak również również subtelne karykatury w stylu humorystycznego portretu. Staram się, aby karykatura nie ośmieszała, a jedynie podkreślała w zabawny sposób pewne cechy wyglądu lub charakteru modela. Posługuję się różnymi technikami, z których najbliższa mi jest akwarela. Ostatecznie styl karykatury i technika wykonania zależy przede wszystkim od upodobań osoby zamawiającej.
    Moimi klientami są głównie osoby prywatne, a także firmy oraz galerie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z moją ofertą.
Cena karykatury ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od: ilości przedstawionych osób, formatu oraz techniki wykonania.
W celu ustalenia ceny proszę o kontakt.

ISTOTNE - PŁACISZ ZA DOBRY PRODUKT, CIEKAWĄ KONCEPCJĘ I PROFESJONALNE WYKONANIE!

ekspozycje sztuki      

Kopiowanie pomysłów bez zgody właściciela jest surowo zabronione i podlega karze przewidzianej w Kodeksie Karnym, na mocy ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.                     Copyright © 2008 ATRkarykatura.PL